Oferte, preturi si locuri disponibile la SUNRISE APARTMENTS ex .Pearl Apartments, Sozopol

Pentru a afla ofertele si disponibilitatea, completati mai jos data de intrare, nr de nopti, transport, configuratia camerei (adulti, copii), masa si apasati butonul Cauta oferte.
Pentru a continua cu rezervarea, apasati butonul Rezerva
  • Pentru SUNRISE APARTMENTS ex .Pearl Apartments sunt oferte disponibile in perioada: 23.01.2025 - 31.12.2026
  • Autocar (20.05 - 14.09.2025),
  • Fara transport
  • Mic Dejun
  •  

Localizare pe harta SUNRISE APARTMENTS ex .Pearl Apartments, Sozopol, Burgas

Traseu rutier pana la SUNRISE APARTMENTS ex .Pearl Apartments, Sozopol, Burgas

Puteti muta cu mouse-ul punctele de plecare sau destinatie. Puteti adauga puncte intermediare completand orasele interemediare separate cu virgula. Puteti ajusta traseul tragand cu mouse-ul de linia albastra.

Itinerariul detaliat

Harta si traseul de mai sus reprezinta instructiuni aproximative generate automat si neverificate. Va rugam sa consultati o harta rutiera si sa verificati starea drumurilor inainte de a va incepe calatoria.
Direct Booking nu este responsabila de acuratetea informatiilor de mai sus si nu raspunde pentru eventualele neplaceri cauzate de acestea.

Pearl Apartments este situat în apropiere de plaja Kavatsi - una dintre plajele preferate din zona Sozopol.

Despre SUNRISE APARTMENTS ex .Pearl Apartments, Sozopol – prezentare hotel, facilitati si servicii oferite


SUNRISE APARTMENTS ***, Sozopol

Stațiune: Sozopol
Locație: Complexul Sunrise este situat în partea de sud a orașului Sozopol - în zona Bujaka. Complexul este pe prima linie. Are o vedere incredibilă asupra mării. Este situat deasupra stâncilor și este potrivit pentru scufundări, pescuit sub apă.
Plaja: Sandy, Paradise Bay este la 1000 de metri, Bambo Beach este la 1,5 km, Harmani Beach este la aproximativ 2,5 km și plaja Kavatsi este la 2,3 km. Fundul mării este plat, cu acces lin.
Cazare: Complexul Sunrise are apartamente cu unul și două dormitoare. Fiecare dintre apartamente are o chicinetă utilată, un living spațios și un balcon/pridvor de unde oaspeții se pot bucura de o vedere minunată la mare. Nu există lift.

JUNIOR SUITE 2+1:
Suprafata aproximativa de 45 mp. Se compune dintr-un living cu mobilier tapițat, o masă și o chicinetă (dotată cu aragaz, frigider, mașină de spălat 144/190, ceainic electric, prăjitor de pâine, vesela) și un dormitor privat cu pat dublu. Are televizor, fier de călcat, masă de călcat precum și o terasă cu masă și scaune, o canapea extensibilă în living. Cazare maxima pentru 2 adulti sau 2 adulti si 1 copil.
1-BR APP 2+1/2+2: Suprafață aproximativă de 80 mp. Se compune dintr-un living spatios cu canapele, o masa de sufragerie si o chicineta (dotata cu aragaz, frigider, masina de spalat si cuptor daca se doreste, ceainic electric, prajitor de paine, vesela) si un dormitor privat cu pat dublu. Are televizor, fier de călcat, masă de călcat, precum și o verandă cu masă și scaune, o canapea extensibilă în living. Capacitatea maximă este de 4 adulți sau 2 adulți și 2 copii.
2-BR APP 4+1: Suprafață aproximativă de 90 mp. Acest tip de apartament oferă mai mult spațiu familiilor sau companiilor mai mari. Este compus dintr-un living spațios cu canapele, o masă și o chicinetă (dotată cu aragaz, frigider, mașină de spălat, cuptor, ceainic electric, prăjitor de pâine, vase), o canapea extensibilă în living și 2 dormitoare separate. Un dormitor are un pat dublu, iar al doilea are două paturi de o persoană. Are televizor, fier de călcat, masă de călcat și două balcoane cu masă și scaune. Cazare maxima 4 adulti si 1 copil.

Un pătuț este oferit gratuit și la cerere prealabilă.
Animalele de companie nu se acceptă.
Nu există facilităţi pentru persoanele cu dificultăţi de mobilitate.
Despre hotel: Complexul pune la dispozitia oaspetilor sai o curte bogat amenajata, o piscina cu sectiune pentru copii, parcare si internet Wi-Fi.

BO al Hotelului SUNRISE APARTMENTS *** pentru sezonul de vară 2024 include:

Sport și divertisment:
Utilizarea piscinei exterioare
Umbrelă și șezlong gratuit la piscină (în funcție de disponibilitate)
Internet wireless gratuit in apartamente

Check-in după: 15:00
Check-out până la: 12:00

Pentru copii:
Secțiunea pentru copii a piscinei

Parcare:
gratuită, nepăzită, locuri limitate. Hotelul își rezervă dreptul de a modifica oricând prețul serviciului de parcare.

**În funcție de condițiile meteorologice, este posibil ca unele dintre facilitățile hotelului să nu fie complet operaționale la începutul și la sfârșitul sezonului.


Localizare: 3 Britania str., Sozopol 8130


Informatiile si fotografiile din prezentarea unitatilor de cazare au caracter informativ si sunt furnizate de catre partenerii nostri sau preluate de pe site-urile de prezentare ale acestora. Fotografiile prezentate pe site sunt generice si nu pot fi considerata contractuale, ele reprezentand doar efortul nostru de a imbunatatii calitatea informatiilor cu privire la conditiile unitatilor de cazare. Facem eforturi permanente pentru a pastra acuratetea si actualitatea informatiilor, insa nu garantam ca informatiile sunt complete, actualizate sau nu contin erori. Va recomandam sa consultati site-urile oficiale ale hotelurilor sau sa cereti informatii actualizate agentiei.

Politicile de la SUNRISE APARTMENTS ex .Pearl Apartments, Sozopol

Check-in Intrare la ora: 15.00
Check-out Plecare la ora: 12:00

Oferte disponibile de vacanta la SUNRISE APARTMENTS ex .Pearl Apartments, Sozopol

SUNRISE APARTMENTS ex .Pearl Apartments, Sozopol, oferte de litoral,

SUNRISE APARTMENTS ex .Pearl Apartments, Sozopol, oferte Cazare cu mic dejun

SUNRISE APARTMENTS ex .Pearl Apartments - Pearl Apartments 3* Sozopol, Burgas, Bulgaria, litoral vara 2025, oferte de cazare, sejur si vacanta, Mic dejun, transport Autocar, Fara transport. Rezerva online prin Direct Booking

Rezerva online la SUNRISE APARTMENTS ex .Pearl Apartments 3*, Sozopol. Pearl Apartments este situat în apropiere de plaja Kavatsi - una dintre plajele preferate din zona Sozopol.

Intrebari frecvente
Care sunt modalitatile de plata pentru SUNRISE APARTMENTS ex .Pearl Apartments?

Puteti achita rezervarile dumneavoastra prin urmatoarele metode de plata: transfer bancar, online cu cardul sau numerar si cu cardul la sediile noastre din Bucuresti, Ploiesti, Cluj, Constanta si Suceava.

SUNRISE APARTMENTS ex .Pearl Apartments are piscina?

Da, SUNRISE APARTMENTS ex .Pearl Apartments are piscina experioada. Mai multe detalii legate de facilitatile oferite de hotel gasiti aici

SUNRISE APARTMENTS ex .Pearl Apartments are sezlongurile incluse?

Da, SUNRISE APARTMENTS ex .Pearl Apartments are sezlonguri insa pot exista costuri suplimentare. Mai multe detalii legate de facilitatile oferite de hotel gasiti aici

Care sunt facilitatile oferite de SUNRISE APARTMENTS ex .Pearl Apartments?

Parcare gratuita, Chicineta, Aer conditionat, Acces gratuit la Internet, Piscina exterioara, Sezlonguri, Self Catering

Unde este localizat SUNRISE APARTMENTS ex .Pearl Apartments?

Pearl Apartments este situat în apropiere de plaja Kavatsi - una dintre plajele preferate din zona Sozopol.

Care este pretul mediu pe noapte la SUNRISE APARTMENTS ex .Pearl Apartments?

Pretul mediu pe noapte al camerei la SUNRISE APARTMENTS ex .Pearl Apartments este 77€. Click aici pentru a afla pretul final pentru perioada dorita.

Despre Sozopol

Statiunea-oras Sozopol este asezata pe o peninsula pietroasa cu faleza inalta, fiind cea mai veche asezare umana de pe litoralul bulgar – Apolonia Pontica. Se spune ca anume in Sozopol anticul sculptor grec Kallatis a creat statuia lui Apollo (inalta de 13 m) care mai tarziu a fost transportata in Roma. Sozopol este una din putinele statiuni cunoscute, aflate la sud de orasul Burgas (34 km) si este si una din cele mai populare statiuni printre turistii bulgari. Emblema statiunii - ancora. ..... mai multe detalii despre Sozopol

Hoteluri recomandate

Albatros New Town, Sozopol

Albatros New Town  

Sozopol, Burgas, Bulgaria

  • Hotel cu parcare proprie  
  • Autocar (17.04 - 23.09.2025)
  • Fara transport
Hotel Green Life Apartments, Sozopol

Hotel Green Life Apartments  

   Scor 9 din 2 comentarii

Sozopol, Burgas, Bulgaria

  • Hotel cu loc de joaca pentru copii  
  • Autocar (20.05 - 14.09.2025)
  • Fara transport
Hotel Ema Hotel, Sozopol

Hotel Ema Hotel  

Sozopol, Burgas, Bulgaria

  • Hotel pentru familii cu copii  
  • Autocar (20.05 - 14.09.2025)
  • Fara transport
Hotel Siena House, Sozopol

Hotel Siena House

Sozopol, Burgas, Bulgaria

  • Hotel cu Internet wireless  
  • Autocar (20.05 - 14.09.2025)
  • Fara transport
Hotel Sofi , Sozopol

Hotel Sofi   

Sozopol, Burgas, Bulgaria

  • Hotel aproape de plaja  
  • Autocar (20.05 - 14.09.2025)
  • Fara transport
Paradise Bay Villas, Sozopol

Paradise Bay Villas

Sozopol, Burgas, Bulgaria

    • Autocar (20.05 - 20.09.2025)
    • Fara transport
    Hotel Flagman, Sozopol

    Hotel Flagman    

       Scor 8.5 din 3 comentarii

    Sozopol, Burgas, Bulgaria

    • Hotel cu All Inclusive  
    • Autocar (20.05 - 14.09.2025)
    • Fara transport
    Hotel Garden Beach, Sozopol

    Hotel Garden Beach  

    Sozopol, Burgas, Bulgaria

    • Hotel cu loc de joaca pentru copii  
    • Autocar (20.05 - 14.09.2025)
    • Fara transport
    Aparthotel Gardenia Village, Sozopol

    Aparthotel Gardenia Village

    Sozopol, Burgas, Bulgaria

    • Hotel cu Internet wireless  
    • Autocar (20.05 - 14.09.2025)
    • Fara transport
    Hotel Apolis, Sozopol

    Hotel Apolis  

    Sozopol, Burgas, Bulgaria

    • Hotel cu Pensiune completa  
    • Autocar (20.05 - 14.09.2025)
    • Fara transport

    Obiective turistice in zona